Şirinevler Günlük kiralık oda

Şirinevler Günlük kiralık oda
Şirinevler günlük kiralık oda ayrıca elbiseleriniz için ütü ve ütü masası bulunup çamaşır kurutma askılığı vardır.
Elektrikli süpürge, ışıldak yangın tüpü, ilk yardım çantası doğabilecek bir kaza için sürekli hazır konumdadır,
Ekstra havlu, nevresim, ekstra battaniye sabun - duş jeli - şampuan, tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, diş fırçası, diş macunu, pamuk sizlerin tüm ihtiyaçları için düşünülmüştür.
Şirinevler günlük kiralık oda Klima, 1 adet yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.
Sürekli sıcak su ve ısınma hazır durumdadır. Şirinevler günlük kiralık oda
Yemek hazırlayabilmeniz için Şirinevler günlük kiralık oda gerekli olan her türlü mutfak eşyası mevcuttur.
Şirinevler günlük kiralık dairelerimizin mutfaklarının içinde nescafe, filtre kahve, kahve kreması, türk kahvesi, çay, bitki çayları, mevcuttur.
Ayrıca elbiseleriniz için ütü ve ütü masası bulunup Şirinevler günlük kiralık oda çamaşır kurutma askılığı vardır.
Dairelerimizin en büyük avantajlarından biri Şirinevler günlük kiralık oda toplu ulaşım seçeneklerinin çok sayıda ve pratik olması.
Şirinevler günlük kiralık oda konaklarken metroyla ya da metrobüsle sadece Avrupa yakasının değil Anadolu yakasının da birçok noktasına en fazla ulaşabilirsiniz.
Şirinevler günlük kiralık daire hem tatil hem iş amaçlı gelen siz değerli misafirlerimizi İstanbulun en gözde semtlerinden olan İstanbuldaki otel konseptinde,
temiz, hijyenik ve güven dolu olarak, kendi evinizin sıcaklığını aratmayacak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 günlük kiralık evlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
İstanbul´un turistik noktalarından biri olmayan İstanbul otellere sadece yaz aylarında gelmek zorunda değilsiniz.
Şirinevler günlük kiralık daire kış aylarında da yaz aylarında da aynı hizmet kalitesini sunan tesislerdendir.
HEMEN ARAWHATSAPP
bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel bakırköy otel